unifile
31 شهریور 1401 - 17:19

برگزاری ۳۱۰ برنامه فرهنگی ورزشی در هفته دفاع مقدس

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس از اجرای ۳۱۰ برنامه با شعار «ما مقاوم هستیم» خبر داد.

آقای بنیادی فرد گفت: اولین هدف ما نشر و تعمیق شناخت ورزشکاران از فرهنگ ایثار و شهادت است لذا تلاش کرده ایم تا برنامه‌هایی این هفته با محوریت مباحث فرهنگی و اعتقادی برگزار شود.

وی با بیان اینکه هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی برای پیوند بیشتر جوانان با شهدا است درباره مهم‌ترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس اظهارکرد: تجلیل از یادگاران و پیشکسوتان دفاع مقدس، پیاده روی عمومی، مسابقات ورزشی، برپایی کارگاه‌های فرهنگی و مباحث عقیدتی، تهیه بسته‌های حمایتی به یاد شهدا از مهمترین برنامه‌های این ایام است.

هفته دفاع مقدسمسابقات ورزشیبیشتر بخوانید

بیشتر بخوانیدتولید ۲۶۶ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاریتولید ۲۶۶ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاریتولید ۲۶۶ عنوان کتاب حوزه دفاع مقدس در چهارمحال و بختیاریبنیادی فرد از تولید محتوا‌های فرهنگی توسط تشکل‌های مردم نهاد و گرامیداشت یاد ۳۷۰ شهید ورزشکار خبر داد و اضافه کرد: علاوه بر برنامه‌های فوق، زوجین جوان نیز می‌توانند از دوره‌های زندگی رایگان در این هفته بهره‌مند شوند.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد

شناسه خبر: 751831