unifile
12 دی 1401 - 16:50

جان فدا| موسوی: شهید سلیمانی،‌ امنیت و آرامش را برای کشور و ملت به ارمغان آورد

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: شهید سلیمانی، شخصیتی بود که برای کشور و ملت، امنیت و آرامش را به ارمغان آورد و اگر وجود ایشان نبود معلوم نبود الان ما در داخل کشور در چه وضعیتی بودیم.

سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی، گفت: شهید سلیمانی، شخصیتی بود که برای کشور و ملت، امنیت و آرامش را به ارمغان آورد و اگر نبود وجود ایشان، باید بدانیم که معلوم نبود الان ما در داخل کشور در چه وضعیتی بودیم.

وی افزود: ایشون به‌عنوان فردی که  دربرابر یاوه گویان دنیا وسینه چاک کرد و در مقابل استکبار جهانی، آمریکا، اسرائیل  و مخصوصاً عربستان وهابی ایستاد هو همینطور در مقابل انگلیسی‌ها، در مقابل منافقین بد فطرت چه داخلی و چه خارجی ایستاد تا ابراز بدارد که اولاً من سرباز ولایت هستم و ثانیاً سرباز وطنم.

موسوی اظهار کرد: آرمان شهید سلیمانی، حفظ جان مردم،کیان مملکت و حفظ میراث ایثار و فداکاری‌های شهدایی که در ۸ سال جنگ تحمیلی از دست دادیم بود و در این مسیر، جانش را در طبق اخلاص  قرار داده و تقدیم به خدا کرد. ایشان با خدا معامله کرد ، با امام حسین معامله کرد و با حضرت ابا الفضل معامله کرد که در نهایت نوع شهادت ایشان را هم شاهد بودیم که در عراق  چه اتفاقاتی افتاد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی خطاب به دشمنان اسلام گفت: اما دشمن بداند اگر حاج قاسم سلیمانی را به‌ظاهر از دست ما گرفت، اما بعد از شهادت مظلومانه ایشان نیز هم نام و آوازه و شهرت وی، جهانی شد و هم نور ایشان و  منش ایشان برای ما در جهت مبارزه با کفر و الحاد و دشمن کمک کرده و کمک می‌کند و ما باید این راه و این روش الهی و اسلامی و انقلابی را از ایشان بیاموزیم و ادامه دهیم تا این‌که خدای‌نکرده مغلوب دشمن نشویم و دشمن را  وادار به عقب‌نشینی کنیم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 950395