unifile
04 دی 1401 - 09:01

شهیدهمایون ذکایى:خدایا! انقلاب اسلامى را به انقلاب مهدى(عج) متصل کن

شهیدهمایون ذکایى در بخشی از وصیت‌نامه خود آورده است «خداوندا! انقلاب اسلامى را به انقلاب جهانى حضرت مهدى(عج) متصل بگردان».

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر آید.

3847/ تبرک لحظاتمان با شهیدهمایون ذکایى:

بسم رب الشهداء و الصدیقین انالله و اناالیه راجعون

به نام خداوند ارحم الراحمین به نام خداوندى که جهان را آفرید و به آن نظم داد و براى هر کسى مسئولیتى انتخاب کرد تا امانت حفظ دین را به سرمنزل مقصود برسانند.

از هابیل تا ابراهیم و تا محمد(ص) و تا زمان خودمان خون‌ها براى این امانت ریخته شده تا بلکه این امانت سالم به صاحب اصلی‌اش بازگردد.

از خداوند بزرگ می‌خواهم تمام اعمالم را قبول کند خداوند به ما توفیق بدهد که این گفته امام على(ع) را جامه عمل بپوشانیم «اگر هزار ضربت به فرق من فرود بیاید که به این وضع کشته شوم بهتر است در بستر با بیمارى بمیرم».

خداوندا! بحق محمد و آل محمد ما را با آل محمد و امام زمان(عج) محشور بگردان؛ خداوندا! عقاب هولناک روز محشر و فشار قبر را از ما دور بگردان، خداوندا! ما را از بندگان قبول شده درگاهت قرار بده؛ خداوندا! امام عزیز این پیر جماران را براى این ملت محفوظ بگردان! انقلاب اسلامى را به انقلاب جهانى حضرت مهدى(عج) متصل بگردان.

پایان پیام/ 89001/

منبع: فارس
شناسه خبر: 931754